Holubová advokáti s.r.o.
Za Poříčskou branou 21/365
CZ - 186 00 Praha 8
Tel./Fax: +420 224 914 050

Aktuality

Důležité vítězství advokáta Holubová advokáti, Petra Veselého, v pracovněprávním sporu
Zaměstnavatel bude muset klientovi doplatit plat za posledních osm let, jelikož výpověď, kterou mu dal, byla neplatná. Ve hře je opět rovněž zadostiučinění za diskriminaci ve výši takřka 500.000,- Kč.

Informační povinnost o mimosoudním řešení spotřebitelských sporů - 1. 5. 2016
Prodejci jsou povinni informovat ve všeobecných obchodních podmínkách o způsobu mimosoudního řešení spotřebitelských sporů nejpozději od 1. 5. 2016. Tato skutečnost vyplývá z data účinnosti novely zákona o ochraně spotřebitele a z přechodných ustanovení zákona.

Přednáška Petra Veselého o odpovědnosti manažerů
Petr Veselý, advokát Holubová advokáti, přednesl příspěvek na téma odpovědnosti manažerů na mezinárodním semináři AIJA ve Frankfurtu. Samotný seminář se zabýval problémy společností ve finanční krizi z pohledu pracovního a insolvenčního práva.

Slavnostní křest knihy Cestovní právo
Klára Dvořáková, advokátka Holubová advokáti, a Renata Králová, právnička Ministerstva pro místní rozvoj, pokřtily svou knihu Cestovní právo. Kmotrou knihy se stala náměstkyně pro řízení sekce regionálního rozvoje Ministerstva pro místní rozvoj Klára Dostálová. 

Ústavní soud potvrdil ústavnost rozsudků ve prospěch klientů cestovních kanceláří v úpadku
Klienti cestovních kanceláří v úpadku, které zastupuje Klára Havlíčková, advokátka Holubová advokáti, se v úterý 21. 7. opět přiblížili k vítězství proti pojišťovnám, které jim odmítají vyplatit na pojistném plnění plnou cenu zaplacenou za zájezd. Ti, kteří dosud žalobu nepodali, by ji měli podat nejpozději do čtyř let od úpadku cestovní kanceláře, jinak se jejich nárok proti pojišťovně promlčí. O úpadku cestovní kanceláře Parkam Holidays bylo rozhodnuto 10. 8. 2011.

1 / 11  > >>